Duben 2015

Krátce...

19. dubna 2015 v 22:45 | Em |  oduševnělé řeči
Je neděle a já v neděli nic nedělám. To už je taková tradice. Přesto na neděli všechno odkládám.
Nějak z toho nemám výčitky svědomí, dnešek jsem si užila, vlastně celý víkend, i když poslední dobou občas nějak nemůžu vydržet.. sama se sebou. Jenom pomalu se vyrovnávám jak se svými vnitřními, tak i vnějšími komplexy, které mi poslední dobou připadají jako zveličené hodně dobrou lupou. Zkrátka to ze mě vyzařuje. A to rozhodně není to, co bych chtěla, aby ze mě vyzařovalo.

Moc se těším na T., až přijede z toho Hamburg(er)u. Budeme si moct sednout na něco dobrýho a hodně dlouho probírat nepodstatný věci,
přesně jako dřív. Nebudu na všechny ty blbosti, co se mi honí hlavou, sama.
Protože upřímně, poslední dobou trávím čas fakt alternativně. Jeden týden úžasný, jeden zase nestojí za nic.
Někdy si na mě vzpomene kopa lidí najednou a já mám pocit, že mi všichni rozumí a já si rozumím s nima a pak se trochu přehltím vlastními nadějemi a nemám dobrý pocit vůbec.
Paradoxně jsem to já, kdo to přehání, co se týče vztahů s lidmi. Nemůžu a nechci čekat a užívat si nějaké "příjemné napětí a sympatické rozhovory", chci všechno a chci to rovnou. Což může být pro druhou stranu dost matoucí, nepostupujeme všichni ve svých myšlenkách stejně rychle.

Naopak by mi rozhodně neuškodilo trošku přehnat důležitost školy, hlavně v poslední době. Jsem na správné cestě k propadnutí z chemie a exceluju z dějepisu (dobře, z jedné písemky). Takže si tím i trochu tříbím svoje zájmy, protože zrovna moderní historie mě v poslední době strašně chytla.

Mám brát extrémně (pro mě teda určitě) dlouhou a docela špatně (pro mě určitě) brigádu, jen kvůli maličkosti, že se podívám za důležité zápasy v letošním MS v hokeji? Nejsem až taková fanynka, ale při zápasech určitých zemí mě teda umí popadnou sakra velké nadšení. Asi se kouknu na program a zkusím to zkoordinovat
se směnami - stejně můžu takhle šíleně dlouho "pracovat" jen o víkendu.
Což by znamenalo žádné směny v Grandu (hotel) na většinu května, což by znamenalo žádné směny s ním na většinu května.
Nebo mi třeba taky konečně napíše, když už si mě zvládl najít na té světoznámé síti.

Jak vidíte, všechny moje myšlenky se vracejí zpět k tomu bodu, který se mnohým lidem bude zdát nedůležitý a povrchní a já nevím, co ještě. Mám spoustu jiných věcí na práci, já vím.

Je vždycky dobrý mít doma nějakou chlupatou příšerku, i když vám rozlévá vodu a čaj po celém stole, skáče na žehlící prkno (když žehlíte), takže se neodvážíte po celou dobu odejít ani na krok a nemůžete si ani jen tak zavázat tkaničky, protože to je pro ni jasná výzva ke hře.

Hezký týden všem :)

prchavé momenty, hodiny a roky

6. dubna 2015 v 20:50 | Em |  oduševnělé řeči
Dobrý večer ve spolek.

uf, tohle bude těžký.
Ale když mám čas na přemýšlení, tak z toho pak takovéto věci plynou. Nebo když potkávám moc lidí, toho typu, který ve mně něco zanechá, na co je těžké zapomenout. Jsem hrozně nespolečenská a přitom se mezi/ se správnými lidmi tačnu cítit naprosto v pohodě během několika desítek minut. Jako cestou busem z KV do Prahy.

naprosto iracionálně miluju to město

2. dubna 2015 v 23:35 | Em |  (Mimo)pražské záležitosti
Pšt. Nebudu Vám psát ty špatné věci. Nechci být taková. Takže se radši kochejte fotkama :)


2015: