vypni to, Em

29. května 2015 v 21:06 | Em |  oduševnělé řeči
A to přesně udělám až dopíšu tenhle článek (a vyberu nějaký dobrý film). Pátek je den, kdy bývám hrozně unavená - týden školy, nucených konverzací, pohledů na profesory, kterým bych se nejradši vyhla obloukem - z toho je pak třeba se vypsat (chtěla jsem napsat vyspat, ale i tohle se výborně hodí), než se člověk restartuje, aby to všechno mohlo začít nanovo.

Takže já. Ráda bych napsala něco smysluplnýho, co by se pokud možno týkalo mé osoby, ale jsem pořád tak nějak ztracená. Nevnímám to nějak negativně. Možná by mi v některých ohledech prospělo, kdybych nebyla, ale já nechci dělat to, co je vnímáno jako správné. Je mi to docela jedno, protože tohle jsou moje otázky a řešení mi taky nikdo jiný nenajde.

Takže i když mám toho na srdci spoustu, do konkrétních slov a vět se to dává těžko. Rozhoduju se, jak budu vnímat sama sebe a zjišťuju, že to trvalé zdravé sebevědomí mi nedá nikdo jiný, než já sama. Že i přes zpackané věci z jakkoli vzdálenýho dřívějška je tu hora způsobů, jak žít v pohodě a dívat se těm lidem do očí."Nejhezčí."
"Myslíš to vážně?"
"Jo." Neříkej to. Neříkej to, když to vážně nemyslíš. Na přátelskou ironii mezi námi dvěma zatím nemám.
Thank you for that smile anyways.

Zatímco mluvit pravdu, a to jak k ostatním tak k sobě, překvapivě hodně pomáhá. A najít přesně ty situace, o kterých chci mluvit, taky nebude nic těžkýho, protože se jich každý den děje několik.

+ skoro každý den vidím někoho, na koho jsem pořád nezapomněla, přestože jsem zatraceně už dávno měla

+ dostala jsem za 1 z ústní maturity /ale nanečisto/. co mám z písemné, to nevím, protože jsem si to nenechala říct /tak zlý to stejně nebude a důvod k nespokojenosti zatím nepotřebuju/

+ hodiny dějepisu a ty semináře mě pořád strašně baví. možná je tu nějaká šance, že z toho příští rok i zvládnu odmaturovat :D

Majte sa :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ellaria Ellaria | Web | 1. června 2015 v 19:43 | Reagovat

Maturita, byť nanečisto, je velký úspěch! Hlavně aby to tak hladce klaplo i za rok :-)
A myšlenky, kterých je plná hlava, ale těžko se vyjadřují máme nejspíš všichni... Jsou to potvory, kterých se těžko zbavuje!

2 Ivet & Adri Ivet & Adri | Web | 2. června 2015 v 19:39 | Reagovat

Skvelé, že si dostala jednotku. Si šikovná!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama