where do I stand with You

7. listopadu 2015 v 18:05 | Em |  oduševnělé řeči
still, I can´t help thinking that "getting a life" is something only a complete idiot could believe. like you can just drive to the store and get a life. if getting a life was that easy, we´d be one blissed-out race. but we´re not. your life isn´t out there waiting, so don´t think all you have to do is find it and get it. no, your life is right here. and yeah, it sucks. so if you want things to change, you don´t need to get a life. you need to get off your ass.

Tahle inspirativní myšlenka je z knihy Will Grayson, Will Grayson
vím to, protože my life zrovna kind of sucks a nehodlám to dávat na starost nikomu jinýmu než sobě. tedy i za vinu. (já vím, ta kniha mě hrozně ovlivňuje - díky jí za to)
dostat se k takové myšlence je pro mě přínosné, protože já si taky občas neodpustím srovnávání a analýzy, proč v mém životě nejsou věci tak, jak bych chtěla (často).
a teď mi úplně zatraceně vypadlo, co jsem chtěla dělat za závěry. mějte se mnou trpělivost, prosím :D

myslela jsem si jednu věc. ne, myslela jsem si jich tisíc. jednu setinu si myslím doteď.
něco z toho jsem řekla. většinu jsem si jen myslela. a teď je pozdě a brzy zároveň. pozdě, protože jsem si uvědomila, jak je pro mě těžký, říkat si téměř všechno a být téměř nic. brzo, protože... on má minulost, já ne. nemám nikoho na koho bych se srdcebolem vzpomínala, nikoho, kdo by do pomyšlení na něco nového přinesl hořkost.

a i když to nabralo jiný směr, přestala jsem to brát jako věc, za kterou mám právo být naštvaná. očekávaní jsou zabijákem spousty věcí. ať je tohle cokoli, nechci, aby to bylo zničeno očekáváními.
něco jsem našla. jsem vděčná za vzpomínky, který přetrvají.

takže jedna z příčin, proč life sucks, je to, že jsem si myslela, že někdo přijde a srovná to, jako srovnáte křivý obraz na stěně.

nikdo to za mě nesrovná. lidi můžou pomoct, zaplnit mezery, zvednout vám náladu. nemůžou vám ale obstarávat konstatní rozptýlení od bordelu ve vaší hlavě.
tak se jdu podívat, co se dá dělat s tím obrazem.

užívejte podzimní listí a slunce, který je čím dál výjímečnější
Em
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Melly Melly | Web | 7. listopadu 2015 v 19:24 | Reagovat

Tak. Teď mám pocit, že jsem přečetla skvěle napsaný článek, u kterého však moc nevím, o čem je řeč!:D
Poraď si s tím obrazem!:P

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama