spoluskladba z druhého (t)aktu

16. února 2017 v 11:39 | Ria
Nevím, kde jsem vzala tu inspiraci, obvykle drabble nepíšu. O tenhle jsem se ale s vámi chtěla podělit, i když je mi jasné, že ne každému se to bude chtít číst anglicky. Také je poněkud otevřený, ale na to už jsme si snad zvykli. Jinak je má nálada někde mezi pětihodinovým sezením v kavárně s francouzskými romány a koukáním na horory, abych trošku převálcovala svoji otupělost. Není to nejveselejší ani nejvyrovnanější období mého života, ale zvládám to. Zkouškové mám úspěšně za sebou, díky za podporu :) Čeká mě teď pár dní v Moskvě a tam mimo jiné historické muzeum, těším se. Doufám, že se máte moc fajn.
Ria
____________________________________________________
My shoulders are shaking. It's the same shoulders I got kisses on just about two weeks ago. Oh God, I wish more boys have kissed any of those parts of me that aren't my lips. Lips - so damn obvious. There are so many parts about a person that have to be discovered. And some people still focus on that little piece of skin - very sensitive, on the other hand, to be fair. It's just that these little exchanges can mean so much - if you let them. Comparing stupid and pointless french kissing on the first date just because you both kinda felt like it's about the time, and a slight kiss on the cheek or the forehead that leaves you amazingly confused about whether it really happened at all - the second option is what I desire. I think we know it, but I want to voice it out once again - more physical contact does not always mean more intimacy and closer bonds with another person. Maybe another difference is that you can pretend so well; kiss them, spend the night with them, and kiss them again and again until the two of you become officials and so on. But what about that part that no one else gets to see, the little shoulder kisses? Pretending to just want to be close to somebody is much more complicated than to "learn the technique" and become a perfect kisser (or... you know, all the other options).

That is why this story still stays in my head, long after my night bus finished its night drive across the night city full of people in that nighty-naughty mood, just like me. Night made me want to break the rules. It made me want to eventually forget that any rules ever existed. Night adventures, just like the shoulder kisses, often end up feeling as if they never happened.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Siginitou Siginitou | Web | 16. února 2017 v 11:47 | Reagovat

No tak teď si mi dala, já anglicky neumím ani pípnout, zavolat na pomoc sem si musela překladač :D
Je moc povedená, hodně sem se do ní vcítila :)

Jinak, na blogu mám už pokračováni toho příběhu, taže jestli tě to zajímá tak sa můžeš kouknout, jak to pokračuje :D

2 Ellaria Ellaria | Web | 26. února 2017 v 23:52 | Reagovat

Přiznávám, že nyní jsem příliš unavená na to, abych se ponořila do cizího jazyka, byť mi to jen prospělo.
Gratuluji k úspěšně překonanému zkouškovému. Užij si všechno, co Tě čeká ;-)

3 Alice Alice | Web | 28. února 2017 v 14:20 | Reagovat

Krásný text, hrozně procítěný :).
Jinak gratuluji ke zkouškám!

4 Daisy Daisy | Web | 3. března 2017 v 10:36 | Reagovat

Sedím ve škole a čtu tvůj článek a říkám si v ájině, jo? A tak jsem si to přečetla a ponořila se do toho a cítila sama ty polibky. Piš v angličtině. Je to krásný ♥. Jo a užij si Moskvu :).

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama